زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر ساعت 08:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۷/۱ ساعت 08:55    تعداد بازدید: 233    کد مطلب: 66082

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان خبر داد:
هزینه 60 میلیارد ریالی برای تعمیرات واحدهای درمانی تامین اجتماعی همدان
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از هزینه 60 میلیارد ریالی برای تعمیرات واحدهای درمانی تامین اجتماعی همدان خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترعلیرضا صفری با حضور در خبرگزاری فارس، به اقدامات عمرانی مدیریت درمان تامین اجتماعی همدان طی سالهای اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: در این سال‌ها بازسازی کامل بخش‌های بستری بیمارستان آتیه را در دستور قرار دادیم.
وی به بازسازی بخش‌های CCU و ICU، زایشگاه، نوزادان، داروخانه و آزمایشگاه این بیمارستان اشاره کرد و گفت: بازسازی و توسعه فضای فیزیکی درمانگاه‌های مستقر در بیمارستان آتیه از دیگر اقدامات بوده است.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با اشاره به محوطه‌سازی و ایجاد دو پارکینگ مستقل برای کارکنان و مراجعان در بیمارستان تامین اجتماعی همدان افزود: تعویض کف‌پوش‌های معیوب بخش‌های بیمارستان به متراژ تقریبی 3هزار متر مربع و رنگ‌آمیزی بخش‌ها و واحدها به متراژ تقریبی 15هزار متر مربع نیز انجام شده است.
وی افزود: اجرای دوربین‌های مداربسته با اعتباری بالغ بر 75میلیارد ریال در محوطه بیمارستان نیز از دیگر اقدامات این مدیریت بوده است.
دکترصفری با بیان اینکه فضای اورژانس بیمارستان غرضی ملایر به‌ صورت استاندارد، بازسازی و توسعه یافت، تصریح کرد: بازسازی کامل بخش‌های بستری داخلی، اطفال و نوزادان و درمانگاه نیز مورد توجه قرار گرفت.
وی با اشاره به بازسازی کامل و استانداردسازی درمانگاه شهید سپهری همدان با اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال، خاطرنشان کرد: درمانگاه تویسرکان با اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال بازسازی شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با بیان اینکه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال درمانگاه نهاوند بازسازی شد، افزود: میزان کلی تعمیرات اساسی در واحدهای تابعه استان همدان از سال 92 تا 96 بدون احتساب طرح‌های هتلینگ، بالغ بر 60میلیارد ریال بوده است.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha