زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور ساعت 11:51 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۲۵ ساعت 12:05    تعداد بازدید: 159    کد مطلب: 65833

مدیر کل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران از طرف نمایندگان منتخب استان تهران در مجلس شورای اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت.
در جلسه ای که به منظور تعاملات هر چه بهتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مسئولان سازمان تامین اجتماعی در صحن غیر حضوری مجلس شورای اسلامی انجام پذیرفت؛ صالح پور مدیرکل شهرستانهای استان تهران از طرف نمایندگان مجلس مورد تقدیر قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل شهرستانهای استان تهران: محمدرضا عارف رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن اعطای لوح تقدیر نمایندگان و اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس به مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران گفت: تلاش اثرگذار و برنامه‌ریزی مدبرانه مسئولان سازمان تامین اجتماعی در شرایط حساس کنونی که تحریم های ظالمانه خط مقدم جبهه استکبار علیه کشورمان قرارگرفته جای تقدیر دارد.
رئیس فراکسیون امید افزود: آنچه برای یک مدیر موفق مهم است این است که بدور از هوای نفسانی و تمایلات شخصی و با یک نگاه انسانی و عالمانه در جهات رفع موانع و مشکلات اجتماعی گام‌های مؤثری بردارد که مسئولان تامین اجتماعی توانسته اند در این زمینه موفق عمل کند. در این شرایط درک وضعیت موجود توسط سازمان تامین اجتماعی که با حضور فعال و هوشمندانه خود در عرصه کلان خدمت رسانی به جامعه، به منظور خنثی کردن توطئه‌ها و شیطنت‌های استکبار جهانی بسیار با اهمیت و حیاتی است.
در متن نامه نمایندگان مجلس ضمن تشکر از داریوش صالح پورمدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران، به حس تعهد و مسئولیت اشاره و آورده است: "دیده ی بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت، ضمن انجام وظیفه، در صدد تحقق پاسخگویی به درخواست های  مردمی، مجدانه تلاش می ورزند. اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن شما در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی میهن عزیزمان ایران، بسی شایسته ی تقدیر و تشکر است".

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha