زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور ساعت 11:49 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۲۵ ساعت 12:45    تعداد بازدید: 289    کد مطلب: 65827

مراسم تکریم از بازنشستگان نمونه اداره کل شهرستانهای استان تهران در سال 1397 برگزار شد.
باحضور علی اصغر بیات رئیس کانون بازنشستگان کشوری تامین اجتماعی وداریوش صالح پور مدیر کل شهرستانهای اسان تهران مراسم تقدیر از بازنشستگان و بازمانده نمونه اداره کل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران در روز سه شنبه مورخ 20/06/97در سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید.


اداره کل شهرستانهای استان تهران همه ساله به مناسبت فرا رسیدن 25ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان با هدف ارتقاء مؤلفه های سرمایه اجتماعی ومقام وجایگاه بازنشستگان ومستمری بگیران، با برگزاری مراسمی به تقدیر از بازنشستگان نمونه اقدام می نماید.
بدین منظور در این مراسم که با حضور ریاست کانون بازنشستگان کشور تامین اجتماعی به همراه سایر مسئولان کانونهای بازنشستگی استان تهران و مدیر کل به همراه معاونین و روسای شعب تابعه اداره کل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران برگزار گردید، به تقدیر و تکریم سه نفر بازنشستگان نمونه به نامهای آقایان سید یحیی حسینی و فریدون نصیری به عنوان بازنشسته نمونه و خانم اکرم سرلکی به عنوان بازمانده نمونه اداره کل شهرستانهای استان تهران در 1397 که از بین تمام مستمری بگیران تحت حوزه اداره کل شهرستانهای استان تهران حائز شرایط بودند پرداختند.
در ابتدای مراسم صالح پور به رسم همیشه، از حضور بزرگان و پیشکستوان بازنشستگی و کارگری کشور و استان تهران در این مراسم تقدیر نمود و بیان کرد؛ در سایه همکاری با شرکای سازمان تامین اجتماعی از جمله کانونهای بازنشستگی و کارگری است که سازمان توانسته همواره حتی با وجود مشکلات، خدمات خود را به جامعه تحت پوشش ارائه کرده و بزرگترین باقیات صالحات، که ما کارمندان سازمان می توانیم داشته باشیم از دعای خیر همین بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خواهد بود.
ایشان در ادامه گفت: بدین منظور هر ساله هرچند کوچک از تعدادی از این عزیزان تقدیر وتکریم می گردد، تا نشان دهیم سازمان تامین اجتماعی به فکر همه ی افراد جامعه از جمله کودک، بزرگ، سالمند و حتی اتباع خارجی مشغول در کشورمان بوده و در سخت ترین شرایط نیز هم آنان حمایت خواهد کرد. 
مدیرکل شهرستانهای استان تهران با اشاره به شرایط امروز جامعه و وجود تحریم ظالمانه مستکبرین گفت؛ ممکن است در کشور مشکلاتی به وجود بیاید، اما می توان به لطف هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته)  و نصایح شما بزرگواران و بازنشستگان گرانقدر از پس تمامی مشکلات برآمده کشور عزیزمان ایران را به بهترین سرانجام برسانیم.
در ادامه رئیس کانون های بازنشستگی کشور با تقدیر از مسئولان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه پرسنل و همکاران اداره کل شهرستانهای استان تهران درحال حاضر نقطه قوتی برای مستمری بگیران و بیمه شدگان حوزه خود هستند واز هرگونه خدمت رسانی به این قشر آسیب پذیردریغ نکرده اند و همیشه درصدد حمایت این قشر بوده اند مراتب تشکر خود را اعلام داشت.  
وی با بیان اینکه در حال حاضر منابع سازمان و مصارف آن در حال در حال نزدیک شدن بهم بوده و بامعوقاتی که برای سازمان بوجوده آمده؛ ممکن است، کمبودهایی در ارائه خدمات برای سازمان بوجود بیاید که این کمبودها یا کسری ها باید جبران یا استقراض گردد و در صورت عدم پیگیری به موقع باعث بروز پیامدهایی برای کشور عزیزمان ایران و  سازمان تامین اجتماعی خواهد شد که عواقب آن برای جامعه بیمه شدگان، کارفرمایان، علی الخصوص مستمری بگیران و بازنشستگان مشکل ساز خواهد بود.
بیات با بیان اینکه اتحادیه جامعه بازنشستگی آمادگی لازم برای هرگونه کمکی که بتواند به بهبود خدمات و پایدار باقی ماندن سازمان تامین اجتماعی به منظور احقاق حقوق هرچه بهتر جامعه بازنشستگی کشورمان دارند، اعلام همبستگی نمودند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha