زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير ساعت 09:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۸ ساعت 23:31    تعداد بازدید: 331    کد مطلب: 62970

افتتاح سومین کارگزاری تامین اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد
باحضور نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، لنده و چرام درمجلس شورای اسلامی ، مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان محلی ، کارگزاری رسمی شماره ۲۶۰ تامین اجتماعی دهدشت افتتاح شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح این کارگزاری ، ترویج فرهنگ بیمه ای تامین اجتماعی را از نیازهای مهم جامعه برشمرد و گفت : بخش عمده جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی را اقشار آسیب پذیر شامل کارگران و مستمری بگیران تشکیل می دهند و این سازمان برای ارائه خدمات مطلوب با آنان باید بیش از پیش تقویت شود .

     عدل هاشمی پور ، پرداخت حق بیمه و مطالبات سازمان تامین اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی باید به حقوق و مطالبات قانونی خود دست یابد تا بتواند بموقع به تعهدات خود در قبال بیمه شدگانش عمل کند .

     نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود : استان کهگیلویه و بویراحمد برای رسیدن به توسعه نیازمند انسجام مدیریتی و تلاش مدیران در همه بخش ها و دستگاه هاست .

     وی افزایش مراکز ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی را اقدامی در خور تقدیر بیان کرد و گفت : مردم حق دارند خدمات مورد نیاز خود را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت دریافت کنند .

     مدیر کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت : در حال حاضر ۱۶ واحد بیمه ای شامل ۷ شعبه اصلی ، ۶ شعبه اقماری و ۳ کارگزاری و هم چنین ۴ بیمارستان و مرکز درمانی در سطح این استان ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی را بر عهده دارند .

     عباس نور محمدی افزود : در کارگزاری تامین اجتماعی شعبه دهدشت ۱۶ خدمت ازجمله صدور و تمدید اعتبار دفترچه های درمانی، دریافت لیست حق بیمه ، انعقاد قرارداد بیمه های اختیاری ، مشاغل آزاد و بیمه های خاص ، بازرسی بیمه کارگران ساختمانی ، ابلاغ بدهی های کافرمایان و ... ارائه می شود.

همچنین، نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی دهدشت بازدید کرد .عدل هاشمی پور از بخش های گوناگون شعبه تامین اجتماعی دهدشت بازدید کرد و با کارکنان این شعبه به گفت و گو پرداخت .

     در جریان این بازدید که مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور داشت ، نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به کارکنان ، از تلاش آنان در جهت ارایه خدمات بیمه ای به بیمه شدگان و مستمری بگیران قدردانی کرد .

گفتنی است، مدیر کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با امام جمعه دهدشت نیز دیدار کرد.امام جمعه شهر دهدشت در این دیدار گفت : سازمان تامین اجتماعی نیروهای مولد و کارآفرین کشور را تحت پوشش خدمات بیمه ای و درمانی خود دارد و تقویت این سازمان بیمه ای به سود تولید و اقتصاد کشور است .

حجت السلام والمسلمین حسینی اظهار داشت : کارگرانی که برای گردش چرخ اقتصاد کشور شبانه روز به تلاش و فعالیت مشغول هستند ، باید از نظر تامین معاش و آینده خود نگرانی نداشته باشند و تامین اجتماعی با پوشش بیمه ای ، حمایت های لازم را از نیروهای مولد به عمل می آورد .

     وی گفت : وقتی نیروی کار از بیمه برخوردار باشد ، با انگیزه بیشتری به کار و تولید می پردازد .

     وی افزود : اگربخواهیم خارج از بدنه دولت کاری را در جهت حمایت های اجتماعی و هم چنین حمایت از تولید انجام دهیم و در واقع بار دولت را سبک تر کنیم ، یکی از بهترین راه ها تقویت تامین اجتماعی است .

     امام جمعه دهدشت با اشاره به لزوم حمایت از تولید داخلی و کالایی ایرانی اظهار داشت : ظرفیت های بسیاری در داخل کشور داریم که می توانیم از آنها برای افزایش اشتغال و کاهش وابستگی به خارج استفاده کنیم .

     مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی اقدامات موثری را در جهت حماییت از تولید داخلی و کالای ایرانی انجام داده که بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان و ارایه مشوق های بیمه ای به کارفرمایان در صورت جذب نیروی کار جدید و تحصیل کرده ، از جمله این اقدامات است .

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha