زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير ساعت 09:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۸ ساعت 09:18    تعداد بازدید: 135    کد مطلب: 62922

نماینده مجلس شورای اسلامی در هفته تامین اجتماعی از شعبه ملارد بازدید نمود
محمد محمودی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستانهای شهریار،شهرقدس و ملارد به همراه فدائی رئیس کانون بازنشستگان ملارد وجمعی از تشکلهای کارگری این شهرستان به اتفاق صالح پورمدیرکل شهرستان های استان تهران در هفته تامین اجتماعی ،از تامین اجتماعی شعبه ملارد بازدید نمودند.


محمودی ضمن تبریک فرارسیدن هفته تامین اجتماعی به کلیه همکاران با بازدید از واحدهای مختلف شعبه ملارد و دیدار و گفتگو باکلیه کارکنان و مراجعین در جریان خدمات و  آمار عملکرد شعبه قرار گرفتند. از جمله مباحث مهم مطرح شده، عدم وجود مرکزدرمانی در شهرستان موجبات نگرانی نماینده مجلس شورای اسلامی و نارضایتی اهالی  می باشد
محمد محمودی با بیان اینکه طی ملاقاتی با مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و هماهنگی های صورت گرفته مقرر گردید با توجه به نیاز مبرم شهرستان، و باتوجه به در اختیار گذاشتن زمینی به متراژ10هزار متر مربع در منطقه صفادشت از سوی خیرین محلی آن هم به صورت رایگان و اعلام آمادگی سازمان ،نسبت به احداث مرکز درمانی در این منطقه اقدام خواهد گردید.
نماینده مجلس شورای اسلامی ابراز داشتند؛ با توجه به وسعت سرمایه گذاری و سایر امکانات موجود در منطقه از جمله شهرک صنعتی صفادشت، که بزودی شاهد فعالیت یکی از سرمایه گذاران بزرگ کشور با جذب حدود 2000نفر کارگر اشتغالزایی بزرگی در این منطقه در تولید قطعات الکترونیکی خواهیم بود. بدین منظور ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری در سطح شهرستان همزمان نیازمند همکاری و تعامل ویژه سازمان تامین اجتماعی با این شرکتها  میباشد که کمک به تولید در اولویتهای کاری سازمان تامین اجتماعی قرار دارد.
محمد محمودی شاه نشین نماینده مجلس شورای اسلامی ،ضمن تقدیر از مدیر کل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران، رئیس شعبه ملارد و سایر کارکنان از حضور فعال مدیران در جلسات فرمانداری و ادارات شهرستان قدردانی نمود و از اینکه تا کنون وجود مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سبب ساز بروز هیچگونه نارضایتی ازسوی مراجعین در این شعبه نگردیده است، ابراز خرسندی نمود.
صالح پورمدیر کل محترم تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران در تائید سخنان محمودی  نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشتند در حال حاضر در مجموعه شهرستانهای استان تهران تعداد یک میلیون نهصدو پنجاه و نه هزار و چهارصدو نودو پنج نفر تحت پوشش می باشند که در شعبه شهریار دویست و هفتادو چهار هزار و سیصدو چهل و هفت نفر  در شعبه ملارد یکصدو بیست هزارو یکصدو چهل و دو نفر و در شعبه شهر قدس یکصدو هشتادو چهار هزار دویست و سی و چهار هزار نفر خدمات میگیرند، اما در خصوص تعداد یکصدو چهل و هفت هزار نفر هم از بیمه بی کاری استفاده می کنند که سهم این سه شعبه تعداد پنجاه و چهار هزار سه نفر می باشد که ازدیاد جمعیت و وسعت محدوده اینها را نشان می دهد.
ایشان در ادامه با مهم دانستن تکریم ارباب رجوع بیان داشتند که؛ توانستیم تعدادی از شعب را از صفر تا صد مورد بازسازی قراردهیم مانند شعبه شهریار که روزانه 2700 نفر مراجعه کننده دارد و یکی از  بزرگترین و پر ازدحام ترین شعب اداره کل شهرستانهای استان تهران است را با برنامه ریزی مناسب و بدون هیچ خللی در کارکرد مورد بازسازی قرار گرفت. درخصوص شعبه ملارد هم با توجه به تازه تاسیس بودن هنوز ساختمان استیجاری مستقر است، اما به لطف جناب آقای دکتر نوربخش مدیرعامل محترم سازمان اسناد زمینی به مساحت هزار متر مربع به نام سازمان منتقل  شده ، که به لطف خداوند منان و با پیگیری های صورت گرفته امیدواریم که تا پایان سال جاری نسبت به اخذ نهایی جهت احداث شعبه اقدام لازم صورت پذیرد.
درانتها صالح پور،ضمن تشکر و قدردانی از حضور نماینده محترم وهیات همراه ابراز داشتند، مجموعه مدیریت و کارکنان اداره کل شهرستانهای استان تهران، علی الخصوص شعبه ملارد با توجه به وضعیت ساختمان شعبه تمامی تلاش و توان خود را بکار گرفته اند تابتوانند رضایت حداکثری جامعه هدف؛ بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران رافراهم نموده و به عزیزان خدمتگذاری نمایند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha