زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير ساعت 13:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۴ ساعت 13:38    تعداد بازدید: 167    کد مطلب: 61284

دومین سفر استاندار تهران در شهرستان پردیس
دومین سفر شهرستانی استاندار محترم و مدیران کل دستگاههای اجرای در شهرستان پردیس روز دوشنبه مورخ 28 خرداد 1397 و باحضور مقیمی استاندارتهران ، فرماندار ، مدیر کل ، معاونت بیمه ای شهرستانهای استان تهران ، رئیس و مسئولان واحدهای درآمد و اجرائیات و مستمریها شعبه رودهن به منظور دیدار با صاحبان صنایع و رسیدگی به مشکلات آنان در محل سالن اجتماعات سد لتیان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی تامین اجتماعی شعبه رودهن : دومین سفر شهرستانی استاندار محترم و مدیران کل دستگاههای اجرای در شهرستان پردیس روز دوشنبه مورخ 28 خرداد 1397  و باحضور مقیمی استاندارتهران ، فرماندار ، مدیر کل، معاونت بیمه ای شهرستانهای استان تهران ، رئیس و مسئولان واحدهای درآمد و اجرائیات و مستمریها شعبه رودهن به منظور دیدار با صاحبان صنایع و رسیدگی به مشکلات آنان در محل سالن اجتماعات سد لتیان برگزار گردید.
در این جلسه تعدادی از صاحبان صنایع ، کارآفرینان و سرمایه گذاران بخش خصوصی حاضر بودند .
درابتدا مرتضی حیدری فرماندار پردیس با بیان توضیحاتی پیرامون وضعیت مناطق صنعتی شهرستان پردیس و مسکن مهر و نیاز این شهرستان به ساماندهی این مناطق و ایجاد اشتغال پایدار برای ساکنان شهرستان سخن گفت.
سپس معاون استاندار تهران از نمایندگان صنایع و سرمایه گذاران خواست تا به تشریح مشکلات و در خواستهای فعالان اقتصادی در این مناطق بپردازند و افزود: در بیان مسائل باید تلاش شود از یک جانبه نگری و بیان درخواست های شخصی خودداری گرددتا بتوان بهترین نتیجه را از حضور استاندار محترم و مدیران کل استانی  به دست آید .
پس از طرح مسائل و مشکلات تنها اداره ای که هیچگونه مشکلی مطرح نگردید تامین اجتماعی بودکه مورد رضایت وخرسندی استاندارتهران گردید.


  درادامه مقیمی استاندار تهران از مدیران حاضر خواست تا نسبت به شفاف سازی قوانین و تشریح اقدامات انجام گرفته اقدام نمایند استاندار تهران تصریح کرد: برخی از مشکلات مطرح شده در این جلسه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مشترک با کمیته برنامه ریزی شهرستان پردیس که در سال گذشته برگزار شد نیز طرح شده بود  و مصوباتی نیز در مورد آنها وجود داشت که لازم است روند پیگیری آن مصوبات نیز مورد بررسی قرار گیرد.
ایشان با تاکید بر لزوم رعایت مصالح عمومی و درخواست های سرمایه گذاران و صاحبان صنایع افزود : در مباحی مانند محیط زیست و آلودگی منابع آب ، به هیچ عنوان نباید کوتاهی صورت گیرد اما می توان با برنامه ریزی مناسب و استفاده از منطقه ای موانع را برطرف نمود.
در ادامه پیرامون موارد مطرح شده از جمله تمدید پروانه های فعالیت ، مالیات ، تسهیلات بخش تولید آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با نیاز منطقه ، مخاطرات محیط زیستی ، تامین اجتماعی ، طرح های توسعه ای و بهسازی تجهیزات تبادل نظر صورت گرفت.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha